KOCAELİ İZMİT KAMYONCULAR GARAJI DÖNÜŞ KAMYONLARI

 Kocaeli İzmit Kamyoncular Garajı; Kocaeli Gebze sınırları içerisinde Barış mahallesinde bulunmaktadır. Marmara bölgesinin en büyük ve tek nakliyeciler garajıdır. Ülkemizin tüm il ve ilçelerinden gelmiş bulunan her türlü nakliye araçlarının dönüş yük'ü beklediği garajdır. Günlük yaklaşık olarak 2 bin civarında nakliye aracı giriş çıkış yapmaktadır. Her türlü nakliye aracı tır,kamyon,kamyonet,40 ayak bulunmaktadır.  Kocaeli İzmit nakliyeciler garajı firması olan şirketimizden boş dönüş nakliye araçları bulabilirsiniz.

   Kocaeli Kamyon Garajı          Komple Taşıma

Komple Taşıma; 

Kocaeli İzmit Kamyon Garajı, Komple taşımalarda, yükün ağırlık ve hacmine uygun nakliye arabası belirlenerek müşterinin istediği gün ve saatte müşteriye gidilmek üzere araç Gebze Nakliyecilerde beklemeye başlar. Gebze nakliyat olarak ta lanse edilmekteyiz.

    Kocaeli Kamyon Garajı                 Parça Taşıma

Parça Taşıma;

Parça taşımalarda yine nakliyesi yapılacak malzemenin ölçü ve ağırlığı hesaplanır, buna göre müşteriye fiyat verilir. Kocaeli Gebze kamyoncular garajı, fiyat kabul edildikten sonra malzemenin nakliyesinin yapılacağı adrese, yük yüklemiş hazır araçlar ayarlanır adrese yollanır.

 Kocaeli Kamyon Garajı              Ambar Taşıma

Ambar Taşıma;

Ambar taşıma demek, küçük malzemelerin nakliyesi aktarma yolu ile yapılmasıdır. Bu yolla malzeme nakliye fiyatı çok uygun çıkabilir ama ambar taşımada asla teslim zamanı net verilmez. Gebze nakliyat ambarı içerisinde her il ve ilçesi ambarı mevcuttur. Kocaeli İzmit kamyon garajı firmasıyız

Kocaeli Kamyon Garajı              Tır Nakliye

Tır Nakliye;

Tır, Ülkemizdeki en uzun ve en ağır malzemeleri taşıyabilen araçlardır. Tırlarda uzunluk 13.60 genişlik 2.45 kapalı araçlarda yükseklik ise 2.75 tir. Yaklaşık olarak kapalı arabalar 80 metreküp malzeme alabilmektedir. Kocaeli İzmit tır kamyon nakliyecileri.

    Kocaeli Kamyon Garajı                 Kamyon Nakliye
Kocaeli Kamyon Garajı          Kamyonet Nakliye
  Kocaeli Kamyon Garajı
             Acil Nakliye
   Kocaeli Kamyon Garajı                  Panelvan Nakliye

Kocaeli İzmit Kamyonet Nakliye;

Kamyonet, en küçük nakliye aracıdır. Gebze kamyonet nakliye yine nakliyeciler garajı içerisinde bulunan nakliye araçlarıdır. Kasa ölçüleri 4 metre. uzunluk 2 metre. genişlik ve kapalı araçlarda 2.20 ortalama yükseklik gelmektedir.

Gebze ve Kocaeli bölgesinde küçük nakliye araçları garajımızda bulunmaktadır.

Kocaeli İzmit Acil Nakliye;

Acil nakliye, hızlı nakliyat malzemelerin en kısa sürede adrese teslim edilmesidir. Gebze'de bulunan küçük nakliye araçları en hızlı şekilde hareket etmektedir. Örnek vermek gerekirse, Ankara'ya 5 saat İzmir'e 5 saat Adana ya 12 saatte teslimat yapılabilmektedir. Kocaeli İzmit kamyoncular garajı acil çözümler sunar.

Kocaeli İzmit Panelvan Nakliye

Panelvan nakliye, Gebze ambar firmaları içerisinde bulunan kapalı kasa kamyonet araçlarıdır. Sırasıyla 5 metreküp,8 metreküp 11 metreküp,15 metreküp ve 17 metreküp araçlar mevcuttur. Gebze nakliyeciler garajı alanı içerisinde her metreküp te panelvan araç bulunmaktadır. Kocaeli İzmit nakliyat küçük nakliye aracı hizmeti vermektedir.

KOCAELİ İZMİT KAMYONCULAR GARAJI DÖNÜŞ KAMYONLARI

Kocaeli İzmit kamyoncular sitesi ile dönüş nakliye kamyon ve tır ları ayarlamak çok kolay. Dönüş kamyonlarının avantajını kısaca anlatmak gerekirse, Anadolu'nun çeşitli il ve ilçelerinden yük getirmiş olan araçlar sadece masraflarına karşılık gelen ücretlerle yüklerinizi uygun fiyata taşımaktadır. Böylelikle ucuza taşıma yapma imkanı bulabilirsiniz.

Kocaeli İzmit Kamyoncular Sitesi

Kocaeli İzmit Kamyon Garajı

Kocaeli İzmit Kamyoncular Garajı sitesi içerisinde sizin de yükünüze uygun taşıma kamyonları bulunmaktadır.

KOCAELİ İZMİT KAMYON GARAJI FİRMALARI

Kocaeli İzmit kamyoncular garajı firmaları; Yurt geneline ambar nakliye hizmeti sunmaktayız. Parça taşımalarda, yüklü hazır araçlar seçilerek malzemenin en hızlı ve en uygun şekilde adrese teslim edilmesi hedeflenir. Ambar taşımalarda aktarma sistemi söz konusu değildir. Aktarma esnasında hassas malzemelerin, zarar görme olasılıkları çok yüksektir. 

KOCAELİ İZMİT NAKLİYAT AMBARI

Gebze Nakliyat Ambarı;

Garajımızda her il veçeye çalışan nakliyat ambarı mevcuttur. Nakliyat ambarları taşınacak malzeme ve yükleri aktarmasız olarak nakil yapmaktadırlar. Kargo ambarlar gibi aktarma yapmaksızın sevkiyat yapmaktedirlar. 

GEBZE NAKLİYECİLER

Bu Gebze Nakliyeciler; Site içerisinde faaliyet gösteren 300 kadar nakliyeciden oluşmaktadır. Gebze deki nakliyeciler kamyoncu ve yük veren firmalar arasında köprü görevi görmektadirler. 

GEBZE NAKLİYAT

Gebze Nakliyat; Gebze'de nakliyat firmaları içerisinde uzun yıllardır komple ve parça yük taşımacılığında hizmet vermekteyiz. Nakliye olarak yapmadığımız tek kol, Gebze' de evde eve nakliyat işidir. Ev taşıma hizmetinde sadece araç tedariği sunmaktayız. Eleman malesef yoktur. 

    GEBZE NAKLİYE FİRMALARI

Gebze nakliye firmaları ne iş yapar?

Gebze nakliye firmaları, Gebze Barış mahallesinde kurulu olan Marmara nakliyeciler terminali içerisinde bulanan yaklaşık 180 adet nakliye komisyoncusu topluluğudur. Bu nakliyeciler yük veren firma yada şahıslarlar, kamyoncu, tırcı esnafın arasında bir köprü vazifesi görmektedir. Gebze nakliye firmaları içerisinde işini çok severek ve ciddi anlamda temiz yapan nakliyeciler olduğu gibi, bir o kadar da vurdum duymaz nakliyeci esnafı bulunmaktadır.

               Gebze Nakliyeciler Tır Nakliye

İşletmeler ve teknoloji şirketleri için popüler bir seçenektir. Bu aynı zamanda dikkat çekici başlıklar için idealdir.

© 2023 by İzmit Nakliyeciler Terminali                                           Nakliyeciler Terminali

                                                                                                 info@nakliyecilergaraji.com                                                             İSTANBUL TUZLA NAKLİYECİLER SİTESİ

                                                                                                        0262 644 1334

                                                                                                        0552 366 31 41

  • Facebook
  • Twitter