TERMİNAL NE İŞ YAPAR?

Nakliyeciler terminali; terminalin kuruluş gayesi aslında çok basit.Amaç başka illerden gelmiş olan nakliyeci yada kamyoncu esnafını bir arada toplamaktır. Bir diğer değişle kamyoncu esnafının birbirinden haberdar olduğu,birbirini gördüğü bir mekan olmasıdır.

Burda bulunan nakliyeci esnafları, işlerini yazıhane önünde bulunan yaz sil tabelalarına yazar. Gebze nakliyeciler esnafı fabrikalarla iletişim halindedir sürekli. Kendilerine bildirilen bu işleri yazmış oldukları,tabela larda nakliyeciler terminali içerisinde gezen kamyoncular okur.Hangi bölgenin kamyoncusu, nereye gitmek isterse tabeladan gördüğü işi sorar ve fiyat'ta anlaşırsa araç bağlanır.

 

Sonraki aşama olarak, nakliyeci aracı bğladığına dair bir mektup yazarak araç bilgilerini yükleme yapacak firmaya iletir. Gerekirse ehliyet ruhsat bilgileri mail,watsap yada fax yolu ile iletilir.Firmanın istediği gün ve saatte istenilen adrese gider ve yükleme işlemi yapılır.Yükleme ile birlikte firma isterse araca yük sigorta poliçe si kestirerek araç yolcu edilir. Marmara ve Trakya bölgelerine günlük teslimat yapılır genelde. Ege,İçanadolu,Akdeniz ve Batı Karadeniz bölgelerine 24 saat, Doğu Anadolu, Güneydoğu Anadolu ve Doğu Karadeniz illerine de genelde 48 saatte teslimat yapılmaktadır.

© 2023 by İzmit Nakliyeciler Terminali                                           Nakliyeciler Terminali

                                                                                                 info@nakliyecilergaraji.com                                                             İSTANBUL TUZLA NAKLİYECİLER SİTESİ

                                                                                                        0262 644 1334

                                                                                                        0552 366 31 41

  • Facebook
  • Twitter