TUZLA NAKLİYECİLER SİTESİ

İstanbul Tuzla kamyon garajı, ve İstanbul Tuzla nakliyeciler sitesi sınırları içerisinde Tuzla Orhanlı mahallesinde bulunmaktadır. Marmara bölgesinin en büyük ve tek nakliyeciler garajıdır. Ülkemizin tüm il ve ilçelerinden gelmiş bulunan her türlü nakliye araçlarının dönüş yük'ü beklediği garajdır. Günlük yaklaşık olarak 2 bin civarında nakliye aracı giriş çıkış yapmaktadır. Her türlü nakliye aracı tır,kamyon,kamyonet,40 ayak bulunmaktadır.  Tuzla nakliyeciler garajı firması olan şirketimizden boş dönüş nakliye araçları bulabilirsiniz.

  TUZLA NAKLİYECİLER                         SİTESİ
        KOMPLE TAŞIMA

Komple Taşıma; 

Komple taşımalarda, yük'ün ağırlık ve hacmine uygun nakliye arabası belirlenerek müşterinin istdiği gün ve saatte müşteriye gidilmek üzere araç Gebze Nakliyeciler'de beklemeye başlar. Gebze nakliyat olarak ta lanse edilmektetiz.

            TUZLA KAMYON                                      GARAJI
              PARÇA TAŞIMA

Parça Taşıma;

Parça taşımalarda yine nakliyesi yapılacak malzemenin ölçü ve ağırlığı hesaplanır,buna göre müşteriye fiyat verilir. Fiyat kabul edildikten sonra malzemenin nakliyesinin yapılacağı adrese, yük yüklemiş hazır araçlar ayarlanar adrese yollanır.

   TUZLA NAKLİYECİLER                              SİTESİ 
            AMBAR TAŞIMA

Ambar Taşıma;

Ambar taşıma demek, küçük malzemelerin nakliyesi aktarma yolu ile yapılmasıdır. Bu yolla malzeme nakliye fiyatı çok uygun çıkabilir ama ambar taşımada asla teslim zamanı net verilmez. Gebze nakliyat ambarı içerisinde her il ve ilçesi ambarı mevcuttur.

TUZLA KAMYON GARAJI                TIR NAKLİYE

Tır Nakliye;

Tır, Ülkemizdeki en uzun ve en ağır malzemeleri taşıyabilen araçlardır. Tır'larda uzunluk 13.60 genişlik 2.45 kapalı araçlarda yükseklik ise 2.75 tir. Yaklaşık olarak kapalı arabalar 80 metreküp malzeme alabilmektedir. Gebze tır nakliyecileri

KAMYON NAKLİYE
KAMYONET NAKLİYE
PANELVAN NAKLİYE

Tuzla Kamyonet Nakliye;

Kamyonet, en küçük nakliye aracıdır. Gebze kamyonet nakliye

yine nakliyeciler garajı içerisinde bulunan nakliye araçlarıdır. Kasa ölçüleri 4 metre. uzunluk 2 metre. genişlik ve kapalı araçlarda 2.20 ortalama yükseklik gelmektedir.

İstanbul Tuzla bölgesinde küçük nakliye araçları garajımızda bulunmaktadır.

Tuzla Acil Nakliye;

Acil nakliye, hızlı nakliyat malzemelerin en kısa sürede adrese teslim edilmesidir. Gebze'de bulunan küçük nakliye araçları en hızlı şekilde hareket etmektedir. Örnek vermek gerekirse, Ankara'ya 5 saat İzmir'e 5 saat Adana ya 12 saatte teslimat yapılabilmektedir. Gebze nakliyat acil çözümler sunar.

Tuzla Panelvan Nakliye

Panelvan nakliye, Gebze ambar firmaları içerisinde bulunan kapalı kasa kamyonet araçlarıdır. Sırasıyla 5 metreküp,8 metreküp 11 metreküp,15 metreküp ve 17 metreküp araçlar mevcuttur. Gebze nakliyeciler garajı alanı içerisinde her metreküp te panelvan araç bulunmaktadır. Tuzla nakliyat firmaları küçük nakliye aracı hizmeti vermektedir.

TUZLA KAMYON GARAJI DÖNÜŞ KAMYONLARI

Tuzla nakliyeciler sitesi ile dönüş nakliye kamyon ve tır ları ayarlamak çok kolay. Dönüş kamyonlarının avantajını kısaca anlatmak gerekirse, Anadolu'nun çeşitli il ve ilçelerinden yük getirmiş olan araçlar sadece masraflarına karşılık gelen ücretlerle yüklerinizi uygun fiyata taşımaktadır. Böylelikle ucuza taşıma yapma imkanı bulabilirsiniz.

TUZLA KAMYON GARAJI

TUZLA NAKLİYECİLER SİTESİ

Orhanlı Kamyoncular Garajı sitesi içerisinde sizin de yükünüze uygun taşıma kamyonları bulunmaktadır.

TUZLA KAMYON GARAJI

Orhanlı kamyon garajı; Yurt geneline ambar nakliye hizmeti sunmaktayız. Parça taşımalarda, yüklü hazır araçlar seçilerek malzemenin en hızlı ve en uygun şekilde adrese teslim edilmesi hedeflenir. Ambar taşımalarda aktarma sistemi söz konusu değildir. Aktarma esnasında hassas malzemelerin, zarar görme olasılıkları çok yüksektir. 

ORHANLI NAKLİYECİLER SİTESİ

Orhanlı nakliyeciler sitesi;

Garajımızda her il ve ilçeye çalışan nakliyat ambarı mevcuttur. Nakliyat ambarları taşınacak malzeme ve yükleri aktarmasız olarak nakil yapmaktadırlar. Kargo ambarlar gibi aktarma yapmaksızın sevkiyat yapmaktadırlar. 

ORHANLI NAKLİYECİLER

Orhanlı Nakliyeciler Site içerisinde faaliyet gösteren 300 kadar nakliyeciden oluşmaktadır. Gebze deki nakliyeciler kamyoncu ve yük veren firmalar arasında köprü görevi görmektedirler. Orhanlı nakliyeciler sitesi içirisindeki firma telefonlarına burdan ulaşabilirsiniz. 

ORHANLI NAKLİYAT

Orhanlı Nakliyat; Tuzla'da nakliyat firmaları içerisinde uzun yıllardır komple ve parça yük taşımacılığında hizmet vermekteyiz. Nakliye olarak yapmadığımız tek kol, Gebze' de evde eve nakliyat işidir. Ev taşıma hizmetinde sadece araç tedariği sunmaktayız. Eleman malesef yoktur. 

         ORHANLI NAKLİYE FİRMALARI

Orhanlı nakliye firmaları ne iş yapar?

Orhanlı nakliye firmaları, Gebze Barış mahallesinde kurulu olan İstanbul nakliyeciler terminali içerisinde bulanan yaklaşık 180 adet nakliye komisyoncusu topluluğudur. Bu nakliyeciler yük veren firma yada şahıslar, kamyoncu, tırcı esnafın arasında bir köprü vazifesi görmektedir. Gebze nakliye firmaları içerisinde işini çok severek ve ciddi anlamda temiz yapan nakliyeciler olduğu gibi, bir o kadar da vurdum duymaz nakliyeci esnafı bulunmaktadır.

              Orhanlı Nakliyeciler Tır Nakliye

İşletmeler ve teknoloji şirketleri için popüler bir seçenektir. Bu aynı zamanda dikkat çekici başlıklar için idealdir.

© 2023 by İzmit Nakliyeciler Terminali                                           Nakliyeciler Terminali

                                                                                                 info@nakliyecilergaraji.com                                                             İSTANBUL TUZLA NAKLİYECİLER SİTESİ

                                                                                                        0262 644 1334

                                                                                                        0552 366 31 41

  • Facebook
  • Twitter